Про нас

Вікно в Америку для майбутніх лідерів

     Любі друзі! Запрошуємо вас зазирнути в «Вікно в Америку для майбутніх лідерів»! Це інформаційний центр для учнів, студентів і викладачів англійської мови, географії, історії. У нашому центрі можна одержати актуальну та вичерпну інформацію про США: правову систему, політичне та суспільне життя, економіку та бізнес, культуру та освіту, географію, окремих штатах та містах, людях, які там мешкають. Література центра унікальна і має величезну інформаційну цінність – адже хто найкраще розповість нам про Америку, як не самі американці.

В рамках центру створені: тінейджер–клуб «Hello, America», «Педагогічний ноутбук» (консультаційно–інформаційна служба для педагогів, «English–club».

Проект “Вікно в Америку” в Україні реалізується Відділом з питань преси, освіти і культури Посольства США, зокрема, співробітниками Центра інформаційних ресурсів. Місією проекту є сприяння взаєморозумінню між двома народами – американським і українським, а також поповнення фондів бібліотек англомовними виданнями.

Велика частина матеріалів – це англомовні довідники, книги, брошури, але є також аудіокасети і DVD-диски, які, сподіваємося, зацікавлять кіноманів – адже це відеоколекція класики американського кіно різних років: «Амадей», «Таксист», «Кінг-Конг», фільми за участю Чарлі Чапліна, «Кримінальне чтиво» і багато інших.

Запрошуємо всіх бажаючих на сторінку нашого сайту, і сподіваємось, він стане справжнім «вікном» у світ взаєморозуміння, цікавого спілкування й інформації без кордонів.

Керівник центру Базиленко І. І.

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s