4 грудня – Міжнародний день обіймів

Я хотел бы тебя обнять,
Невзначай, но чтоб очень крепко,
И чтоб чувства мои понять
Ты смогла, как я сам, наверно.
Я хотел бы поцеловать,
Но спешить разве можно в этом?
Я хотел бы в тени с тобой,
Укрываясь от солнца летом
Говорить о любви, о нас.
И о чувствах моих неспетых.
Я хотел бы тебя обнять,
И прожить век с тобою рядом,
Я хотел бы… мне б только знать,
Что тебе это тоже надо!

Якщо бути більш точним, то день обіймів можна святкувати двічі на рік – ще і 4 грудня. Існує навіть поділ для деяких країн цих святкувань на національний та міжнародний дні: National Hugging Day (21 січня) і International Hug Day (04 грудня).Іноді цей день називають World Hug Day. Але яким би не була назва цього свята або дата – це відмінний привід подарувати зігріваючі душевним теплом обійми будь-якій людині в цьому світі, будь він абсолютно незнайомим перехожим або найріднішою людиною.
До свята є можливість підібрати милі листівки, як звичайні друковані, так і для e-mail-привітань. Обійми можна подарувати тепер і у віртуальній формі.

У сучасному світі обійми стають навіть темою світових рекордів. Наприклад, з останніх рекордів за тривалістю колективних обіймів – результат лондонців. 12 листопада 2009 у Всесвітній день рекордів Гіннеса 112 осіб (пасажирів громадського транспорту) обіймалися цілу хвилину в приміщенні столичного вокзалу.

Звичайно ж, до спонтанних обіймам незнайомців ми не зовсім звичні. Не всі знають і про Міжнародний день обіймів, тому перед тим, як захотіти приєднатися до свята і обійняти незнайому людину, варто попередити його або приєднатися до акції «Free Hugs».

На основі дотиків, обіймів, позитивного тілесного фізичного контакту сформувалося навіть новий напрямок терапії – «холдинг-терапія». Цей метод запропонований американським психіатром М. Уелча (M. Welch). За допомогою холдинг-терапії проводять реабілітацію дітей з аутизмом, різними порушеннями поведінки (агресія, аутоагресія, гіперактивність, зниження самооцінки, порушення сну в ранньому віці, частий тривалий плач без видимих ​​підстав і т.д.).

Сімейний терапевт Вірджинія Сатир стверджує, що в день необхідно два обійми, щоб вижити, чотири обійми – для збереження та підтримки, а шість – для «зростання» і становлення.

Деякі вчені піднімають «планку мінімально необхідних» для внутрішнього комфорту обіймів – до восьми на день.

Не забудьте обійняти зайвий раз своїх рідних, близьких, дітей і навіть себе! Наповніть свій світ обіймами!

One thought on “4 грудня – Міжнародний день обіймів

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s