Жінка перетворила 110-річне старе мертве дерево в безкоштовну маленьку бібліотеку

Незважаючи на те, що ми живемо в світі, де маємо доступ до великих знань одним натисканням клавіши, в книгах і раніше є щось чарівне і важливе. Здатність читати повільно і глибоко, на відміну від спокуси ковзати і прокручувати, допомагає розвивати важливі навички, такі як критичне мислення і співчуття, дві речі, які є важливими у суспільстві.

Некомерційна організація Little Free Library допомагає  підтримувати любов до книг, “вселяючи любов до читання, створюючи спільноту і викликаючи творчий потенціал, заохочуючи обмін книгами по всьому світі”. Такі маленькі бібліотеки з’являються скрізь, з понад 75 000 бібліотек в 88 країнах світу!

Найкрутіша з таких бібліотек, була зроблена сім’єю у місті Коур-д’Ален, штат Айдахо. Sharalee Armitage Howard, бібліотекар, художниця і колишня палітурниця, вирішила, що великий пень 110-літнього бавовняного дерева замість того, щоб викопати і знищити, стане ідеальним місцем для «Бібліотеки маленького дерева». Пень був вирізаний зсередини, увінчаний дахом і оснащений затишним внутрішнім і зовнішнім освітленням для воістину казкового виду!

Джерело: https://www.boredpanda.com/dead-tree-little-free-library-sharalee-armitage-howard/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=organic

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s