Bookфест

Привіт всім! Чудова новина! В нашому центрі з’явились нові книги!

 

Точніше, ціла серія «Animals of the world» (Тварини світу). Серія дуже захоплююча – всі книги з яскравими фото и дуже простою англійською мовою розповідають про тварин. Вирушаймо знайомитися з ними!

 

Наш анонс!

Ми отримали нові чудові книги  від українсько-американського благодійного фонду «Сейбр-Світло», серед яких – книги з природознавства, книги для малят, яскраві енциклопедії.  Незабаром ви зможете ближче ознайомитись з ними  на сторінках нашого блогу. Слідкуйте за новинами!

За освітою в Америку?

Тоді ця інформація для тих, хто відкритий для нових знайомств, не боїться труднощів, вміє працювати і досягати поставленої мети! Ти саме такий? Тоді – вперед, руш за нами!

Ти ще не вирішив, де будеш навчатись? Можливо, ти прагнеш чогось особливого? Що ти чув про освіту за кордоном? Наприклад, в США? Ти вагаєшся?

Ми зможемо тебе переконати, тому що освіта за кордоном – для цілеспрямованих, зацікавлених і сміливих людей, тобто – для тебе. Це твій шанс стати більш дорослим і самостійним. А ще це чудова можливість познайомитись з традиціями і культурою іншої країни, життям своїх однолітків за кордоном. І, звичайно, буде класно, якщо ти навчишся англійській мові, знання якої відкриє перед тобою багато дверей!

І  знову приємна новина! В нашому центрі з’явились нові корисні книги! Саме про освіту, програми обміну, відомі тести. Мерщій знайомся з ними! Вивчай, читай, вирішуй.

http://kinderlibrary.wordpress.com/2011/07/29/%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BE%D1%8E-%D0%B2-%D1%81%D1%88%D0%B0-%D1%82%D0%BE%D0%B4%D1%96-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B9-%D0%B2%D0%B8%D0%B2%D1%87%D0%B0%D0%B9-%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%96/#more-3858

3s коментарів

3 thoughts on “Bookфест

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s